ServiceNow Community Summit Polska

Pierwszy duży event społeczności

Już 21 września 2023 w Warszawie!

Co to za impreza?

ServiceNow Community Summit to wydarzenie, które realizowane jest przez społeczność użytkowników ServiceNow w Polsce.

Chcemy stworzyć miejsce gdzie można się spotkać, wymienić doświadczeniami, wiedzą lub porozmawiać z partnerami. Celem istnienia SNUG w Polsce jest dostarczanie wartości i przestrzeni do wymiany i budowania relacji.

Summit to miejsce, gdzie można spotkać przedstawicieli ServiceNow, Partnerów, innych użytkowników czy entuzjastów platformy. To wydarzenie jest największą z organizowanych przez nas imprez, inne mają charakter lokalny lub są transmitowane online.

230

Miejsc

1

Takie wydarzenie

14

Godzin inspiracji

Lokalizacja

Hotel Airport Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
Warszawa, Poland

Co chcemy wnieść?

Założenia tegorocznego wydarzenia

Doświadczenia opakowane praktyką!

Chcemy adresować problemy i wyzwania użytkowników pokazując realne wdrożenia i rozwiązania, które działają i są dostępne w platformie!

Poznać się i wymienić wiedzą

Networking jest ważny w każdym obszarze życia, a ServiceNow w Polsce nabiera rozpędu, dlatego warto być blisko i poznać się lepiej!

Innowacje wdrażane u klientów

To nie tylko doświadczenia, ale również informacje o tym co nowego oraz pomysły na wykorzystanie platformy i jeszcze większy zwrot z inwestycji.

Rejestracja

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i wypełnij formularz już teraz! Wydarzenie jest darmowe dla klientów i potencjalnych klinetów.

Dla przedstawicieli partnerów, którzy chcą pojawić się na konferencji, ale nie są sponsorami, przewidzieliśmy płatne wejściówki w kwocie 1 230 zł brutto. Płatne przed wydarzeniem lub przy wejściu kartą (wystawimy FV).

Zobacz jakie tematy czekają

Program wydarzenia

Rada Programowa

Osoby odpowiedzialne za stworzenie programu konferencji.

Piotr Załęski

Community Leader
Polpharma Biologics

Piotr Aleksander Załęski
Absolwent wydziału nauczycielskiego Politechniki Radomskiej, na której to otrzymał tytuł magistra broniąc pracę magisterską o tytule „Przygotowanie aplikacji typu workflow przy użyciu platformy BMC Remedy Action Request System”. Od początku swojej pracy zawodowej związany z dostarczaniem usług związanych z wrażeniem platform klasy ITSM (instalacja, konfiguracja, warsztaty procesowe, rozwój) największych światowych producentów takich jak BMC, HP, IBM i ServiceNow. Po 15 latach pracy po stronie dostawcy zmienił swoje role na osobę, która odpowiadała za utrzymanie i rozwój platformy ServiceNow u jednego z polskich liderów z obszaru farmaceutyki. Obecnie jako Kierownik działu aplikacji i procesów IT odpowiada za implementację i utrzymanie aplikacji w ramach swojej organizacji.

Joanna Kosowska

Dyr. Departamentu Zarządzania Procesami IT
BNP Paribas Bank Polska S.A.

Doświadczony Manager IT z 19 letnim stażem w obszarze Bankowości i Finansów.
W swojej pracy kierowała kilkudziesięcioma projektami IT (w tym projektami z zakresu integracji Banków).
Obecnie odpowiedzialna za Procesy IT (w tym zarządzanie usługami, wdrożeniami, zmianami, testami, CMDB, pełniąca rolę właściciela IT i biznesowego dla kilku produktów).
Finalistka ogólnopolskich konkursów dla managerów IT, ambasadorka programu WomenUP, dla której kwestia knowledge sharing jest ważna.
Prywatnie Mama, amatorka sportów na świeżym powietrzu, miłośniczka dobrej książki i rockowej/ klasycznej muzyki.

Adam Kopiński

Enterprise Account Executive  

ServiceNow

25 lat w świecie IT począwszy od Senior Business Consulanta, Senior Solution Architect aż po Enterprise Account Executive.  Doświadczenie zawodowe w świecie IT zdobyte w Oracle, SAP, Teradata, dziś w ServiceNow, obejmujące aplikacje biznesowe, rozwiązania klasy appliance oraz technologię w tym bazy danych, BigData, opensource i inne. Sprzedaż usług i szkoleń w obszarze projektów IT.

Prywatnie mąż i ojciec wspaniałych dwojga młodych ludzi :). Pasjonat tańca, w szczególności Salsy oraz Bachaty. Miłośnik lotnictwa i skoków spadochronowych.

Daniel Palacz

Principal Dev Engineer

ING Bank Śląski S.A.

Pomagam innym w codziennej pracy. Automatyzuję procesy, projektuję rozwiązania, prowadzę szkolenia i doradzam. Dzielę się tym co wiem i tym co mnie inspiruje.

Od 25 lat pracuję w instytucjach finansowych w branży IT ( PKO BP SA, ING Polska ). Aktualnie zajmuję stanowisko : Principal Dev Engineer / Solution Architect for ITSM Toolset w ING Polska.

Automatyzacja / hiper-automatyzacja procesów, systemy RPA to moje zawodowe cele a moja obecna pasja to electic MTB.

Tomasz Kołodzizejak

Solution Consultant

ServiceNow

Jestem absolwentem PJWSTK specjalizacji Multimedia i Bazy Danych. Profesjonalnie zawsze pracowałem na pograniczu IT z Biznesem czy to przy wsparciu aplikacji czy tworzeniu rozwiązań samemu oraz przy współpracy z zewnętrznymi dostawcami.

Od 2022 pracuję w ServiceNow, poprzednio przez 7 lat byłem zwiazany z SAP również na stanowisku Presales zbierając wymagania biznesowe i dobierając rozwiązania.

Wedle testu Galloupa lubię się uczyć (potwierdzam), wedle innego testu jestem żółto-zielony.

Lubię książki Malcolma Gladwella, podcasty o świecie i finansach, ogród i ruch.

Marta Zwolińska

Allegro

Product Owner – ServiceNow

Product Owner – Allegro

Moje doświadczenie zawodowe związane jest z wdrożeniami i migracjami narzędzi ITSM oraz Business Intelligence jako Project Manager, Product Owner i Analityk Rozwiązań Biznesowych.

Z ServiceNow pracuję od czterech lat jako kreatorka rozwiązań dla biznesu i aktywna użytkowniczka. 

Sponsorzy wydarzenia

Poniżesz znajdziesz listę firm, która wspiera
ServiceNow Community Summit 2023!


Partner Platynowy


Partnerzy Złoci


Partnerzy Srebrni


Partnerzy Brązowi


Patroni Medialni


Zostań sponsorem

Bez sponsorów to się nie uda! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Jeśli chcesz pojawić się na wydarzeniu jako Partner Biznesowy lub sponsor, napisz do nas, prześlemy Ci pakiety oraz informacje co możesz zyskać dzięki temu wydarzeniu!

Dla przedstawicieli partnerów, którzy chcą pojawić się na konferencji, ale nie są sponsorami, przewidzieliśmy płatne wejściówki w kwocie 1 230 zł brutto. Płatne przy wejściu kartą (wystawimy FV).

Porozmawiajmy

Wszystkie tematy merytoryczne i organizacyjne.

kontakt@snug.org.pl

Porozmawiajmy

Tematy organizacyjne i rozliczeniowe dla sponsorów

biuro@eventbyev.pl

Przewiń na górę