ServiceNow Community Summit Polska

Największy event społeczności ServiceNow w Polsce!

Już 26 września 2024 w Warszawie!

Co to za impreza?

ServiceNow Community Summit to wydarzenie, które realizowane jest przez społeczność użytkowników ServiceNow w Polsce.

Tworzymy miejsce gdzie można się spotkać, wymienić doświadczeniami, wiedzą lub porozmawiać z Partnerami. Celem istnienia SNUG w Polsce jest dostarczanie wartości i przestrzeni do wymiany i budowania relacji.

Summit to miejsce, gdzie spotkasz nie tylko innych użytkowników, ale również przedstawicieli ServiceNow, Partnerów oraz innych potencjalnie zainteresowanych klientów czy po prostu entuzjastów platformy. To wydarzenie jest największą z organizowanych przez nas imprezą! Pozostałe mają charakter lokalny lub są transmitowane online na naszych mediach społecznościowych.

250

Miejsc

2

Edycja

12

Prezentacji klientów

Plan na 2 edycję

Założenia tegorocznego wydarzenia skupiać się będą w obrębie hasła #bettertogether. Chcemy zachęcić Ownerów Platformy do zaproszenia również przedstawicieli biznesu i pokazać prawdziwą moc platformy w firmie. Mamy świadomość, że działy IT nie zawsze mogą się przebić ze swoimi pomysłami.

ServiceNow Community Summit to dobry moment, żeby zaprosić współpracowników z innych działów, żeby na własne oczy zobaczyli projekty realizowane przy pomocy platformy. Niech sami zapytają prelegentów o ich lekcje i wnioski jakie wyciągają dla siebie z wdrożeń – ta wiedza jest często bezcenna i nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

Doświadczenia opakowane praktyką!

Chcemy adresować problemy i wyzwania użytkowników pokazując realne wdrożenia i rozwiązania, które działają i są dostępne w platformie!

Poznać się i wymienić wiedzą

Networking jest ważny w każdym obszarze życia, a ServiceNow w Polsce nabiera rozpędu, dlatego warto być blisko i poznać się lepiej!

Innowacje wdrażane u klientów

To nie tylko doświadczenia, ale również informacje o tym co nowego oraz pomysły na wykorzystanie platformy i jeszcze większy zwrot z inwestycji.

Jak było rok temu?

Oto krótkie wideo, które przedstawia jak wyglądał ServiceNow Community Summit 2023!

Rejestracja

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i wypełnij formularz już teraz! Wydarzenie jest darmowe dla klientów i potencjalnych klinetów.

Dla przedstawicieli partnerów, którzy chcą pojawić się na konferencji, ale nie są sponsorami, przewidzieliśmy płatne wejściówki w kwocie 1 500 zł netto. Płatne przed wydarzeniem lub przy wejściu kartą (wystawimy FV).

Chcesz wystąpić na scenie?

Zgłoś swój temat!

ServiceNow Community Summit to idealne miejsce do opowiedzenia o innowacyjnych projektach w Twojej firmie. Celem tego wydarzenia jest dzielenie się wiedzą, pomysłami, doświadczeniem w formie Użytkownicy –> Użytkownikom.

Proces zgłoszeń wyboru prelegentów na nasze wydarzenie:

1. Zgłoszenie

Prześlij swój temat i powiedz nam, kim jesteś.

2. Selekcja

Na podstawie przesłanych materiałów rada programowa wybiera prelegentów.

3. Decyzja

Uzgadniamy ostateczny temat i format prezentacji oraz umieszczamy Twoje nazwisko w agendzie wydarzenia.

Zobacz jakie tematy czekają

Program wydarzenia

Zostań sponsorem

Bez sponsorów to się nie uda! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Jeśli chcesz pojawić się na wydarzeniu jako Partner Biznesowy lub sponsor, napisz do nas, prześlemy Ci pakiety oraz informacje co możesz zyskać dzięki temu wydarzeniu!

Dla przedstawicieli partnerów, którzy chcą pojawić się na konferencji, ale nie są sponsorami, przewidzieliśmy płatne wejściówki w kwocie 1 500 zł netto. Płatne przy wejściu kartą (wystawimy FV).

Sponsorzy wydarzenia

Poniżesz znajdziesz listę firm, która wspiera
ServiceNow Community Summit 2024!


Partnerzy Platynowi


Partnerzy Złoci


Partnerzy Srebrni


Patroni Medialni


Porozmawiajmy

Wszystkie tematy merytoryczne i organizacyjne.

kontakt@snug.org.pl

Porozmawiajmy

Tematy organizacyjne i rozliczeniowe dla sponsorów

biuro@eventbyev.pl

Przewiń na górę