O nas

Nasza historia

Wraz z otwarciem biura ServiceNow w Polsce, bardzo szybko zebrała się grupa entuzjastów, którzy od dawna chcieli „wskrzesić” SNUG PL.

Nasza historia jest bowiem dłuższa, partnerzy i klienci wykorzystują technologię ServiceNow od wielu lat i na przestrzeni ponad dekady odbyły się dziesiątki spotkań użytkowników. Dziś jednak korzystając z okazji wzrostów i obecności ServiceNow w Polsce chcemy wykorzystać ten moment i stworzyć coś, czego w naszym kraju jeszcze nie było!

Przed nami długa droga, dlatego ważne jest, aby budować w oparciu o zaufanie oraz transparentne zasady i w takim duchu widzimy społeczność w Polsce!

Zapisz się do newslettera Polskiej Grupy Użytkowników

Jeśli chcesz poznać SNUG PL lepiej, zapisz się na listę mailingową, a w odpowiedzi dostaniesz booklet, który wyjaśnia nasze cele.

Misja i wizja

Stawiamy przed sobą kilka wyzwań, które będziemy osiągać w miarę możliwości i czasu.

Biznes

Chcemy stworzyć grupę, która będzie wspierać się nie tylko technologicznie, ale również biznesowo. Każdy z nas mierzy się przecież z problemami i wyzwaniami, tą wiedzą chcemy się dzielić.

Marketing

Jednym z głównych celów grupy jest budowanie świadomości możliwości platformy ServiceNow. Chcemy, aby treści były dostępne po Polsku, dla wszystkich w formie, tekstu, audio i wideo.

Entuzjazm

Jesteśmy grupą ludzi, którzy lubią to co robią, mają chęć do działania i dzielenia się wiedzą. Chcemy w Polsce stworzyć grupę zaangażowanych i ciekawych osób, które są gotowe podarować część swojego czasu, aby wymieniać się wiedzą.

Satysfakcja

Wszystko co robimy ma w założeniu dawać coś wartościowego Tobie, ale również dla Nam. To nie jest przykra powinność, ale realizowanie siebie i swoich celów. Dlatego ma być FUN i radość z tego co robimy!

Nasz zespół

Jesteśmy wolontariuszami, którzy lubią wspieranie innych, sami korzystają z platformy ServiceNow i wiedzą, że dzielenie się wiedzą jest sexy!

Dlatego jeśli chcesz wspomagać takie działania, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Piotr Załęski

Community Leader

Jakub Gromek

Wsparcie organizacyjne ze strony ServiceNow

Masz pytania?

Jeśli masz jakiś pomysł, uwagę lub pytanie serdecznie zachęcamy do kontaktu, społeczność nie jest zabetonowaną ideą, a raczej niekończącą się historią, którą budujemy razem!

Zespół SNUG.org.pl

Przewiń na górę