Partnerzy

Partnerzy ServiceNow Community Summit 2023

Jesteśmy wdzięczni partnerom, którzy wspierają nasze starania i w dużym stopniu przyczyniają się do sukcesu.


Partner Platynowy


Partnerzy Złoci


The Cloud People jest wiodącym globalnym partnerem ServiceNow, skoncentrowanym na dostarczaniu maksymalnej wartości i wyjątkowej obsługi klienta we wszystkich branżach. Nasz zespół ekspertów ma siedziby w Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Belgii, Polsce i Stanach Zjednoczonych i posiada ponad 400 certyfikatów. Jesteśmy dumni z posiadania jednej z największych puli certyfikowanych ekspertów ServiceNow gotowych służyć naszym klientom. Nasza rozległa i głęboka wiedza na temat całej platformy Now pozwala nam być prawdziwym partnerem ServiceNow w cyklu życia naszych klientów, od usług doradczych po najlepsze w swojej klasie zarządzane usługi aplikacyjne.
 
Nasza unikalna propozycja koncentruje się wokół niwelowania luki wartości, którą widzimy na rynku – braku wiedzy i powolnej realizacji wartości. Nasza oferta Smart Resourcing pozwala naszym klientom znaleźć odpowiedniego eksperta o odpowiednich możliwościach w uproszczony i przejrzysty sposób. Nasze akceleratory wartości (rozwiązania OOTB) to nasza sprawdzona metodologia, która pomaga klientom uwolnić potencjalną wartość ServiceNow.
 
W The Cloud People dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe wyniki. Skupiamy się na zrozumieniu ich unikalnych wyzwań biznesowych i dostarczaniu dostosowanych rozwiązań, które napędzają efektywność, produktywność i innowacje. Wierzymy w tworzenie długoterminowych partnerstw opartych na zaufaniu, współpracy i ciągłym doskonaleniu.
 
Współpracując z The Cloud People i doświadczysz różnicy we współpracy z zaufanym partnerem ServiceNow, którego celem jest maksymalizacja wartości Twojej inwestycji. Pozwól nam pomóc Ci uwolnić pełny potencjał ServiceNow i przekształcić Twoją działalność biznesową.
e-Xim IT S.A.  dostarcza i wdraża nowoczesne rozwiązania z obszaru Enterprise Service Management. Firma jest wiodącym Partnerem ServiceNow w Polsce – światowego lidera oprogramowania do zarządzania procesami i usługami przedsiębiorstwa. W ramach usług, e-Xim IT oferuje wsparcie w zakresie doradztwa, integracji, wdrożenia platformy, jej rozwoju i utrzymania. 

Partnerzy Srebrni


Sii Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2006 roku, specjalizującą się w usługach IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej. Nasz zespół liczy 8000 ekspertów, którzy obsługują ponad 200 klientów z całego świata.
 
Wyspecjalizowane Centrum Kompetencyjne ServiceNow w Sii doskonale rozumie, jak wydobyć pełen potencjał z innowacyjnej platformy ServiceNow na każdym etapie jej życia.
 
Nasza kompleksowa oferta jest oparta o głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych naszych klientów. Oferujemy wszechstronne doradztwo, sprzedaż licencji, precyzyjne wdrożenia, skuteczne utrzymanie, zaawansowane upgrade’y oraz stały rozwój rozwiązań. W rezultacie, dostarczamy klientom rozwiązania idealnie dostosowane do ich wymagań.
 
Nie bez powodu jesteśmy dumni z pozycji Partnera ServiceNow na poziomie Premier w programach Reseller oraz Consulting & Implementation. Nasza współpraca objęła obszar Polski, Szwajcarii i Szwecji, co umożliwia nam świadczenie naszych usług na szeroką skalę.
 
Nasz zespół to ponad 40 w pełni certyfikowanych specjalistów ServiceNow, którzy wnikliwie analizują i skutecznie reagują na najbardziej wymagające wyzwania. Efektywność i wydajność naszych działań znajduje potwierdzenie w wynikach ankiet ServiceNow CSAT, gdzie uzyskujemy imponujący wynik 4.83 na 5. Wysoka ocena naszej pracy wśród klientów jest najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług oraz przewagi na rynku.
 
Dołącz do nas w podróży do doskonałości w świecie ServiceNow!
 

Partnerzy Brązowi


Guide on your ServiceNow journey. We help companies make right decisions by connecting data and processes with an all-in-one strategic platform.

SPOC wspiera klientów na całym świecie z biur w Polsce i Luksemburgu. Jesteśmy ambitnym zespołem, który opiera się na partnerskiej relacji z klientami i towarzyszy im w drodze cyfrowej transformacji, koncentrując się na zarządzaniu usługami, integrując procesy i dane. Chcemy zmaksymalizować wartość biznesową, jaką można osiągnąć dzięki wdrożeniu ServiceNow. Z ponad 250 projektami na koncie, jesteśmy gotowi być zaufanym doradcą z doświadczeniem, na które zasługujesz. Zależy Ci na Twojej firmie – nam również. Naszym celem jest rozwój Twojej firmy, przez podejmowanie świadomych decyzji i przewidywanie trendów na podstawie wnikliwych raportów i zintegrowanych danych w jednej strategicznej platformie.

Partnerzy Medialni


Serwis Robonomika.pl jest niekomercyjną inicjatywą, która ma ambicję stać się źródłem aktualnej i wiarygodnej informacji i platformą wymiany doświadczeń o ekonomicznych, organizacyjnych i technologicznych aspektach wdrażania hiperautomatyzacji, w tym w szczególności robotyzacji biznesu (z wykorzystaniem narzędzi klasy RPA, RDA, C-RDA ale także chatbotów i voicebotów oraz rozwiązań do process mining / task mining).

Jednocześnie pojęcie robonomika (ang. robonomics) zostało utworzone z połączenia słów robot oraz ekonomika i oznacza interdyscyplinarny obszar badań zajmujący się zaawansowanymi technologiami hiperautomatyzacji, w tym w szczególności robotyzacji z perspektywy ich wpływu na ekonomiczne i organizacyjne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstw.

Przewiń na górę